Betöltés...
English Deuch Magyar Român
Ozubené kolesá pred oxidové vrstvy sa odstráni odstránená.Ozubené koleso po tryskanie, vrstva oxidu je odstránená.Staré medené predmety pred rekonštrukciou.Staré medené predmety po renovácii.Koruna Slobody mosta pred pieskovanímKoruna slobody mosta po pieskovanie.Náhradné sklo čaj svetelné pole.Liatinové kachle pred rekonštrukciou.Kachle po odstreľovanie korálku.Kachle po úplnom renovácii.Neglazované sklo džbán.Puch motor potrebuje korálky.Puch motora po navliekanie korálok.Kolesá 1914 samopalom.Kolesá 1914 samopalom po čistení.Obrobkov Vojenské historické múzeum pred obrábaním.Obrobkov Vojenské historické múzeum po obrábaní.Lehátko. Odstraňovanie starých náterov brúsením vrstvu.Silne znečistená a poškodené z ľahkého kovu ráfik.Silne znečistená a poškodené z ľahkého kovu ráfik, po vyčistení, pripravené pre ďalšiu prácu.Žulový kameň vzorované.Trabant zložka pred odstreľovanie.Trabant komponenta po tryskanie.Tepaného železa luster.Tepaného železa luster pieskované.Obchodný dom luxusné: vápenec fasáda, pred čistením.Obchodný dom luxusné: vápenec fasády, po vyčistení.Hojdacie kreslo pred čistením.Hojdacie kreslo po čistení.Hliník nástroj pred ďalším spracovaním.Hliník nástroj po spracovaní, pripravené pre VDI 30.Potápačské tanky pred pieskovaním.Potápačské tanky po pieskovanie.Murované povrchy technického skla Factory pieskovanie. Kontaminovaná pred tryskanie.Murované povrchy technického skla Factory pieskovanie. Kontaminovaná po tryskanie.
Mapa stránky

Referenčné

Doleuvedene si môžete prezrieť niekoľko referenčných prác o aplikácii technológie v praxi.

Niektoré zaujímavé práce:

Fémek szórása Járművek szórása Járművek szórása

Teší nás, že by sme sa mohli zúčastniť napríklad v dielach Múzea vojenskej histórie, Liberty Bridge alebo v renovácii pokladničky patiny.

Fémek szórása Járművek szórása Fémek szórása

Rovnako bolo dobré pracovať na obnove a čistení observatória Konkoly Tege alebo 1914 bombardovacieho kolesa a murovaných povrchoch Technickej sklenej továrne.

 Pred prezentáciou referencií niekoľko slov o našej firme: Nechceme sa dať ospevovať, referovať o prehnaných úspechoch, predniesť veľkolepé prednášky o našej “vedúcej trhovej pozícii” atď

Čo pokladáme za dôležité, to sú nasledovné fakty:
Vznikli sme v roku 1998 ako (typický) podnikateľ z núdze, v dôsledku v tom čase panujúcich charakteristických hospodárskych pomerov v Maďarsku. Od tej doby sme sa snažili vyrobiť a zadovážiť naše stroje, a vyvíjať ich podľa našich schopností.

Ako motto by sa dalo napísať iba toľko:
U nás je každá práca rovnaká.

Rovnako dôležitá! Naučili sme sa, že pre ľudí, ktorí sa obracajú na nás je dôležitá práve tá vec. Môže to byť súkromná osoba alebo podnikateľ, obslúžime ho podľa našich najlepších vedomostí. Na našej webovej stránke Vám radi odpovieme (medzi inými e-mailom, alebo cez naše fórum, Na Vaše cez fórum položené otázky odpovieme priamo vo fóre ale e-mailom.).

Týmto by sme sa chceli chopiť príležitosti, aby tí kolegovia, resp. podnikania, ktoré vykonávajú podobnú činnosť (sintrovanie, leštenie, galvanizovanie), ktorí by boli ochotní spoločne vykonávať kvalitnú prácu, aby sa prosím prihlásili!

 startlap  facebook  twitter  google+