Betöltés...
English Deuch Magyar Român
Mapa stránky

Rady

Niektoré užitočné rady a informácie.


^

Renovácia starých áut a motocyklov:

V nasledujúcom texte by sme vám chceli dať nejaké užitočné rady a upriam svoju pozornosť na možné dôsledky.
Uvidíme:
  - Manuálne či chemické čistenie úspornejšie na odstránenie rámu, najmä na tieto miesta, kde je veľmi ťažké vybuchnúť.
  - Používame vysoké tlakovým čističom na odstránenie oleja. Je to hospodárnejšie, ak to robia zákazníci sami.
  - Cena je založená na hrúbke vrstva farby, ktorá sa odstráni.
  - Zatiaľ čo je korálek drobné časti karosérie trpia takzvanou deformáciou. to je nevyhnutné; otázkou však je, do akej miery. Tryskanie tenké listy vyžadujú dôkladnú prácu a veľa času.
  -Kedy ktoré dopĺňajú silne skorodované listy, je veľmi odporúčané korálek zasiahne postihnutú oblasť. Takže montážne diely môžu byť správne zvárané. Dávaj pozor! Pri zváraní sa na povrchom. Ak naozaj chcete produkt vysokej kvality, prvky (alebo najmenej kĺbov) opäť odstráňte. Veľa ľudí nemá urobte to a snažia sa vyčistiť povrch inými technológiami. Výsledok zďaleka nie je dokonalý. Čím viac sme opatrní demontáž častí, ktoré sa majú čistiť, čím dokonalá konečný produkt je. Tie časti, ktoré majú zhnité a prilepené, musia demontovať; inak problém odstraňovania korózie nie je vyriešené, ale len oneskorené.
  - Uvoľňovanie, leštenie a leštenie motorov a diferenciálov sa dá robiť len v najlepšej kvalite keď sú oddelené. Čistenie nie je vhodné niesť riziko poškodenia vo vnútorných častiach, ak sa do systému dostane korálek.
  -To je je dôležité, aby po otryskávaní guľôčok bol povrch chránený ako čo najskôr.
  -Avšak sú tu niektoré časti karosérie ako napríklad odsávač motora, ktorý sa nedá vyčistiť tradičným korálkom tryskanie. Na tento proces sa používa otryskávanie suchým ľadom. To stojí 50.000 HUF. Môžete začať počítať ...

  - Pred opravou, komponenty sú kvapky vypálené, takže sa odhalia skryté chyby a zváranie a frézovanie je možné vykonávať v dobrej kvalite. Naša spoločnosť môže tiež tieto objednávky vykonávať.
  -Poznanie znamená čistenie so sklenenými perličkami. Čistenie povrchu s rôznymi tvarmi guľôčok sklo, v dôsledku čoho sa objekty cítia mastné a perleťové. v automobilový priemysel, používa sa ako príprava na dekoráciu leštiace a eloxické procesy. Lemovanie nie je dlhodobo odolné. Vzhľadom k tomu, že len pripravuje povrch, to vyžaduje zachovanie.


^

Čistenie častí áut a motocyklov:

Nasledujúce príklady dokazujú rozšírené použitie pieskovania: iné komponenty a technológie a rôzna ochrana povrchu a prípravy.

Pozrime sa, čo musíme zaplatiť pozor na:

  - Pred tým, než budete pracovať na tom, mastnotu a olej treba odstrániť z predmetu. (Veľmi často mazivo v otvoroch a krivkách udržuje materiál vo vnútri, čo spôsobuje koróziu a problém pri ochrane povrchu.)   - Neodporúča sa chrániť namontované a zvlnené povrchy doma, pretože sa často poškodzujú   - Je veľmi dôležité objasniť umiestnenie komponentov. (Napr. ak sú vystavené teplu, chemickému vplyvu alebo fyzickému poškodeniu)   - Je bežnou chybou používať rovnaký druh farby ako pre železo, tak pre hliníka. Správna voľba farby zvyšuje životnosť objekt.
  - Po otryskávaní guľôčok sú odlievané predmety povrchové aj bez dočasnej ochrany   - Zvyčajne sa verí, že skrutkovitý závit sa počas výroby zničí tryskanie; ale to nie je pravda. V závislosti od materiálu to nie je potrebné na ochranu, pretože sa stáva čistejším v dôsledku tryskanie.
  - Je to ekonómickejšie odstránenie chrómu pokrytých povrchov v kúpeli s kyselinou sírovou. (galvanická technológia) chróm môže byť nerovnomerný, ak je predmet vybavený povlakom neskôr. (napr. leštenie, maľovanie).
  - Komponenty vystavené dynamické využitie by malo byť vypnuté samostatne.
  - Kanály chladiacej vody v motore môže byť kontaminované stupnicou alebo kmeňa. Tieto kontaminanty znižujú množstvo prúdenia kvapalina oslabuje účinnosť chladenia. Pieskovanie odstráni tieto kontaminanty, v dôsledku čoho je efektívnosť chladenia zvýšila.


^

O pneumatikách:

Základný rozdiel medzi železom a hliníkom okraje ležia v tvrdosti materiálu. V dôsledku toho oni vyžadujú rôzne pracovné procesy Rovnaké parametre výbuchu majú na obidve odlišné účinky materiálov.
Železné ráfiky sú v podstate rýchlejšie, funkčnejšie a ekonomickejšie. Odporúča sa povrchová ochrana založená na rozpúšťadle, ale pieskovanie je tiež možné, čo si vyžaduje presnú prácu Pri otryskaní hliníkových diskov kolies drsnosť povrchu je nevyhnutné Cena sa zakladá hlavne na kvalite a hrúbke výrobku pôvodná ochrana povrchu a samozrejme aj na zákazníkoch Žiadosti.
Účtujeme minimálne 2200 HUF za kus (okraj sa otriasol každým) side)
Ak je objekt veľmi ťažké pracovať, cena môže byť 4000-6000 HUF. V extrémnych prípadoch obsahuje iba čelnú časť Mali by sa zvážiť tieto požiadavky: požiadavky na povrch ochrana (napr. lakovanie, leštenie) a príprava povrchu technológie.


^

Zariadenia na pieskovanie vstrekovanie nástrojov a vákuových zariadení:

Pieskovanie sa tiež používa pre zdrsnenie povrchu zariadenia pre plastové predmety.

  - Povrch drsnosť je rozdelená na 5 skupín podľa nasledujúcich parametrov: VDI 18-36   - Na homogenizáciu poškodeného zariadenia sa používa otryskávanie po zváraní a dlažbe   - Je to pravidlo, že povrch môže byť zdrsnený; to však môže byť len rafinované asi 20%. Preto; je bezpečnejšie používať nižší VDI Parametre.
  - V prípade opravy musí byť celý povrch vypálený, pretože na rozdiel od šumivých, perličkové otryskávanie nie je komplexom zaoblených vrcholy, ale tie ostré.
  - Povrchová farba opravovaných zváraných zariadení sa môže líšiť od základňu, ale nemení drsnosť.
  - Po skúšobnom tlaku môže byť povrch vylepšený o 1-2 VDI
  - Ak je zariadenie veľmi zložité, musíte počítať s úpravou v drsnosť a lesk povrchu na základe nepriaznivého prietoku podmienky.
  - uzatváracie plochy zariadenia sú profesionálne chránené. to nestojí za to vyskúšať domáce riešenia, pretože sú zriedka účinný proti intenzívnemu nárazu pri tryskaní.
  - Ochrana rytých písmen a čísel je veľmi komplikovaná. Doba schnutia: 24-48 hodín.
  - masívna hĺbka a šírka zvyšuje účinnosť.
  - Naša databáza obsahuje parametre zariadenia, ktoré už máme pracoval; v dôsledku toho sa drsnosť povrchu môže obnoviť po rokov.
  - Vyhradené pre šumivé, tryskanie je oveľa lacnejšie, údržba a renovácia nie je tak drahá.
  -Ak je to potrebné, je možné vonkajšie pieskovanie.
  - V našej spoločnosti môžeme pracovať na objektoch s maximálne 1 tónom.


^

Práca na nerezovej ocele a hliníku:

Nehrdzavejúca oceľ sa spracováva len so zariadením a v odevoch udržiavaný na tento účel.

  pracovať so špecifickým vybavením a oblečením, pretože nemôžeme pracovať objektov kontaminovaných feritmi. (Odborné doručenie je tiež nevyhnutné: predmety nesmú byť prepravované na hrdzavý plochý vozík, upevnené hrdzavými remeňmi alebo zasiahnuté kontaminovanými bezpečnostnými rukavicami.)

INTERCRYSTALÍNOVÁ KORÓZIA!

  -Objekty kontaminované interkryštalickou koróziou je možné pracovať len na po chemickom spracovaní   - Po otryskávaní guľôčok vyžaduje nehrdzavejúca oceľ chemickú úpravu   - V našej spoločnosti je možné aj pasiváciu a olejovanie   - Vysoko kvalitné lišty je možné dosiahnuť len vtedy, ak sú povrchové vady (škrabance alebo kĺby) sú odstránené a leštené   - Farba rôznych materiálov závisí od ich obsahu. (K18-36).
  - Dodávame každý kus práce namazaný v bezpečnostnom balení   - Pred prácou sú predmety odmastené   - Pred elektrolýzou musí byť povrch homogenizovaný.


^

Ozubené kolieskové kolieska:

Zubové kolesá a vnútorné vrty strojových komponentov môžu trpieť a trvalá zmena tvaru počas temperovania. (napríklad martenzitický opuch, oválnosť)

Do istej miery môžu byť tieto problémy korigované s tryskaním. Presnosť rozmerov montáže povrchy sa kontrolujú s rozchodom alebo kalibrom.

Odstreľovanie je tiež veľmi dôležitou technológiou Tvrdosť povrchu ozubených kolov je zvýšená trhacím tryskaním, čo zvyšuje ich životnosť o približne 50% Tiež odstraňuje menšie nedostatky, čo má za následok pekné, mierne žltkastý, žiariaci povrch, ktorý je mastný Má aj ďalšie výhody, o ktorých vás môžeme informovať v našom dielňa. (Napr. Môže zaberať viac oleja.)
Otryskanie sklenených perličiek, ktoré vytvára homogenizovaný, perličkový povrch, splniť estetické požiadavky. Všimnite si tvrdosť povrchu sa po tomto procese do určitej miery zvýši.


^

Kompletná renovácia:

Tu si môžete prečítať o tom, ako môžu byť renovované rôzne objekty
Staré ozdoby je možné renovovať na základe fotografií alebo vhodných literatúry.

Komponenty sú doplnené v našej dielni. Ak je mimo našej možnosti, nájdeme medzi našimi partnermi najvhodnejší profesionál
Na požiadanie sa obrobok dodáva v bezpečnostnom obale.

Naša firma sa tiež zaoberá:
  -Ploskými
  -Lešticí
  -painting
  -galvanization


 startlap  facebook  twitter  google+