Betöltés...
English Deuch Magyar Român
Mapa stránky

Pieskovanie kovov

Kovové povrchy, striekanie pieskom, brúsenie a bitie..

Pieskovanie kovov

 Obrábanie v kovoch je predovšetkým čistenie povrchu, ktoré je s rôznymi drsnosťami výhodne napomáhané priľnavosťou následného náteru alebo pozinkovaného povlaku. Používa sa aj na vytváranie jemných povrchov, najmä hliníka a hliníka v prípade zvlnenia, tréningu, na odstránenie zváraného sfarbenia. Používa sa tiež na posilnenie prvkov pohonu motora (prevodovka, kľuka, pružina). Nezastupiteľnou výhodou trhacieho obrábania je to, že je rozdelené, podrezané povrchy a dutiny môžu byť tiež obrobené, ktoré nie je možné vyriešiť inými prostriedkami alebo nákladnými. Najlepším príkladom je automobilové koleso (okraj), ktoré je možné vyčistiť s neuveriteľným úsporným časom.

Takmer všetky kovové predmety môžu byť zrnité. Súčasti automobilov a motorov, časti karosérie, prevody, konštrukčné prvky, sochy, predmety z tepaného železa, ploty, ploty. Pieskovanie rôznych kovových predmetov, lekárske nástroje, drahé kovy, kyselinovzdorná oceľ, hliník, medené povrchy. Vstrekovacie nástroje atď. Jednou z hlavných oblastí pieskovania, pieskovania a čistenia povrchov je rozptyl kovov.

 Ďalšie informácie o pieskovaní a povrchovom čistení kovov nájdete v sekcii v časti Technológia v sekcii rady a vzory v kovoch a ich podskupinách.

 startlap  facebook  twitter  google+