Betöltés...
English Deuch Magyar Român
Mapa stránky

Pieskovanie-kamena

Kamenárske práce, dlaždice, tehly, betón, keramické pieskovanie.

Pieskovanie kameňa

 Pieskové obrábanie v kameňoch je jednoduchšie, pretože v týchto amorfných materiáloch nedochádza k trvalej deformácii kovu (warp). Čistenie, rohož, tlač je všeobecné použitie. V prípade rohože, povrch kameňa, ako je to v mene postupu svetlo sa stáva matné. Je tiež možné použiť hlbokú ranu, v takom prípade môže byť materiál kameňa odstránený v oblasti pieskovania, dokonca aj v hĺbke niekoľkých milimetrov. S akýmkoľvek vhodným ochranným povlakom, akýkoľvek tvar, vzor môže byť fúkaný do kameňa alebo kameňa. Či už ide o kamennú dosku, alebo dlaždice alebo keramiky. Počas čistenia je možné odstrániť rôzne druhy kameňov, tehál, betónu atď. Vďaka technológii pieskovania nie je problém vyčistiť alebo obrobiť veľmi tvarované povrchy.

Betónové a pieskovcové podlahy je možné čistiť suchým a mokrým procesom. Umelé čistenie môže byť podmienené len preto, že pieskovec je napadnutý pieskovými časticami a výsledkom bude oranžový polmesiak, ktorý je ťažšie zachovať a následne sa stáva viac kontaminovaný. Čistenie je ťažšie.

 Na pieskovanie a tryskávanie kameňov uveďte niekoľko príkladov našich predchádzajúcich prác, v našej časti našej stránky, v časti Ostatné položky

.
 startlap  facebook  twitter  google+